New York City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In New York City everything is possible, a great city but at the same time misterios.Come with us and to discover secrets
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~Bucataria~

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 4:55 pm

Venisem de la cumparaturi cu o foame ca de vulpe.M-am dus in camera mea sa ma schimb in ceva mai lejer dupa care m-am uitat prin frigider la ceva bun de mancare.Mi-am pus la incalzit o supa ca felul 1 in timp ce ma sezam pe scaun ma gandeam ce sa mananc la felul 2.
Sus In jos
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 317
Data de inscriere : 03/05/2009
Varsta : 30
Localizare : in my only word with my beloved vampire :X

~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 6:27 pm

Chou intra somnoroasa in bucatarie
-Neatzaaa zise fata ducandu-se in frigider
Sus In jos
http://kawaii-world.forumotion.com
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 6:28 pm

-Buna dar credeam ca e dupa-amiaza : )))s-au acum nu mai stiu pe ce lume traiesc eh ma rog neata : ))
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 2:51 am

[Am o penalizare pentru post doar OOC,dar altfel nu se poate]

OOC:~Chou,nu ca as avea ceva cu tine,doar ca nu ai completat fisa,ti-am sters-o intradevar,nu ai scris nimic,doar:
-Mi`e lene..Deci in concluzie,te-as ruga sa iti faci fisa,trec cu vedeerea ca ai incalcat o regula,in fine doua,dar nu conteaza,acest fapt se datoreaza pt ca nu ai incalcat inainte,nici o regula.
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 3:20 am

OOC:Nu fi asa de dura a gresit si ea eu prima data cand am descoperit forumurile faceam dea warn : ))da numi dadea nimeni poate li so facut mila de mine : ))
On:Orihime incepu sa manance cu pofta in continuare."Yum yummy"isi spuse ea in gand.Terminand de mancat se duse si isi spala vasele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Bucataria~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Bucataria~   ~Bucataria~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~Bucataria~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New York City :: Case / Housing New York :: Bucatarie-
Mergi direct la: