New York City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In New York City everything is possible, a great city but at the same time misterios.Come with us and to discover secrets
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~Nebunie Roz-Bombon~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 4:53 pm

Orihime statea intinsa in pat fataindu-se cand pe o parte cand pe alta."Cred ca a venit ora pranzului" spuse aceasta ducandu-se sa ii dea mancare Lindei.
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 2:37 am

Se plimba plictisita..Oftand indelung,vru sa vada,daca s-a mutat cineva,de curand,aici..
-"Se pare ca am devenit foarte politicoasa ! " isi zise cu un zambet ironic si batu la usa.

OOC:Dear,Orihime ^_^ De data aceasta,te felicit,pentru ca ai scris mai mult de un rand.
P.S. ~ Luati exemplu de la ea !!!
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 3:17 am

Orihime s-a speriat si a cazut de pe pat : )).Agatandu-se de masa se ridica."Parca is momie" isi spune ea in gand.Ajungand insfarsit la usa o deschise
-Hy Dyane:X:X:X:X ce faci surioara?
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 3:49 am

-Zuz Orihime? ii zise observand figura cunoscuta,si pe care o numea intr-un fel "o sora"
-"Nici nu ma gandeam ca va deschide ea aici.."
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 3:57 am

-Nu ma mai cunosti?,zise Orihime uitandu-se un pic ciudat la Misa si indoindu-si capul intr-o parte.Orihime se gandea ca probabil cine stie i sa furat mintea cumva.
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:00 am

-He,nu ! Doar ca am ramas blocata pentru un moment,draga!
-Mmm,zuzul meu imi permite sa intru? ii zise privind-o fix.
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:02 am

-Aaa uitasem logic intra simtete ca acasa ina ceasta coxcina aplictiseli si amizeriei : )).I'm sorry hainele is insirate pets e tot nu le am cu curatenia si nu atinge dulapul dac nu vrei sa fie o avalansa pe aici : ))
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:12 am

-Sa vezi ce este la mine,nu te deranja..
Spuse arucand cateva priviri prin camera..
-Se pare ca nu s-au schimbat multe de la ultima vizita.
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:14 am

-Care a fost ultima vizita acum 50 de ani? cred sau poate mai putin nici eu nu mai stiu vrei ceva de baut? sau mancat? sunt intr-o dispozitie de milioane ce sa mai :) )
Sus In jos
Dyane
Admin
Dyane


Numarul mesajelor : 459
Data de inscriere : 01/05/2009

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:15 am

-Am observat,draga Orihime..
Continua.
-Mda,as vrea un suc..
Sus In jos
Orihime

Orihime


Numarul mesajelor : 917
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter:X

~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 4:19 am

-Oke vin imediat si cu sucul daca mai gasesc bidonul : )) nu stiu pe unde l-am pus : )) o fi zburat saracu : )) zbori puiule zbzori : )) sa revenim la subiect deci ce mai faci?
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Nebunie Roz-Bombon~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nebunie Roz-Bombon~   ~Nebunie Roz-Bombon~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~Nebunie Roz-Bombon~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New York City :: Case / Housing New York :: Case-
Mergi direct la: